Кулінарний сайт "Кулінарне життя"-помічник і порадник для кулінарів,поварів,господинь

» » Рецепт ягідного торта "3-4" без випічки
КУЛІНАРНИЙ САЙТ   "КУЛІНАРНЕ ЖИТТЯ"
Varez


Рецепт ягідного торта "3-4" без випічки

3-4 години - саме стільки готується цей смачний ягідний торт. Ну як готується? Застигає в холодильнику, після того як ви змішаєте всі інгредієнти в потрібній послідовності. Вся принадність цього десерту - звичайно ж, у відсутності метушні з тістом і стоянь у плити. Але може цей торт похвалитися і смаком, в якому поєднуються ніжні нотки і яскраві ягідні акценти.

Інгредієнти: 

Чорниця - 200 г
Сметана (будь-якої жирності) - 800 г
Цукор - 1 ст.
Вода - 100 мл
Желатин - 30 г
Ванільний цукор - 8 г


Приготування: 

 1. Желатин насипаємо в залізну мисочку і наливаємо півсклянки води. Все перемішуємо і залишаємо приблизно на 10 хвилин, щоб набряк желатин.

2. В окрему велику миску наливаємо сметану. Сюди ж додаємо 1 ст. цукру і 8 г ванільного цукру. Все перемішуємо і залишаємо на 5 хвилин, для того щоб цукор розчинився в сметані.

3. Рознімну форму діаметром 21 см, в яку будемо заливати торт, щільно обмотуємо харчовою плівкою зовні, для того щоб не вилилася жидкість.Также торт можна залити в нероз'ємну форму або миску.

4. Коли желатин вже набряк, ставимо його на маленький вогонь і доводимо до температури приблизно 70-80 градусів. Гарячий розтоплений желатин вливаємо в підготовлену сметану і відразу ж добре перемішуємо.

5. Невелику частину ягід відкладаємо для прикраси торта зверху. Решта ягоди висипаємо в сметанне желе і акуратно перемішуємо ложкою.

6. Желе з ягодами переливаємо в підготовлену форму. Зверху на торт викладаємо що залишилися ягоди чорниці та малини. торт ставимо застигати в холодильник приблизно на 3-4 години.

7. Коли торт вже застиг, знімаємо з форми харчову плівку. Вузьким тонким ножем відокремлюємо торт від форми. Розкриваємо форму і переставляємо торт на блюдо. Якщо ви торт робите в мисці, то для того, щоб дістати торт, миску потрібно опустити в гарячу воду на 10 секунд.

Смачного!

21-08-2019, 21:29 87