Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Виноград » Виноград Мальбек : опис,характеристика
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Виноград Мальбек : опис,характеристика

Сорт Мальбек – один з найвідоміших сортів винограду по всьому світу, застосовується для приготування висококласних червоних вин. На початку XX століття він активно вирощувався по всій Європі, особливо у французьких виноградниках. Після тривалої і холодної зими в 1956 році сорт практично повністю був знищений, тому його поширення сильно скоротилося. В даний час обробляється в багатьох країнах світу, але найбільші угіддя розташовані в Аргентині. Зі статті ви дізнаєтеся, чому сорт Мальбек став таким популярним.

опис

Виноград Мальбек – поширений винний або технічний сорт. Виведений кілька століть назад французькими селекціонерами шляхом схрещування сортів середнього і пізнього періоду дозрівання. Відноситься до західно-європейської групи, сьогодні вирощують у багатьох країнах світу, тільки в Аргентині під виноградники сорту Мальбек відводиться більше 25 тис. Гектарів. Так само зустрічається в США, Чилі і деяких регіонах північної Італії.

Мальбек має вікову історію, в якій були як злети, так і падіння. Після того, як в 1956 році зимові заморозки знищили до 75% всієї популяції виноградних кущів, винороби стали використовувати більш витривалі і зимостійкі сорти. Однак і сьогодні в деяких південно-західних провінціях Франції вирощують сорт Мальбек, де він відомий під назвою Cot.

Велику популярність виноград цього сорту отримав завдяки його використанню в приготуванні крапчастих червоних вин, для інших цілей плоди погано придатні.

    Саме завдяки цьому сорту Аргентина завоювала репутацію країни, де виноробство є одним з ключових напрямків землеробства. Аргентинські вина з мальбек можна знайти практично в будь-якій країні світу.

властивості

Мальбек є хрестоматійним винним сортом винограду нарівні з Мерло і Каберне-совіньон. За смаковими і виробничим характеристикам вважається практично еталонним для приготування червоних вин з високою міцністю. Однак має безліч недоліків, наприклад, низьку зимостійкість і слабкий імунітет до типових для винограду хвороб.
калорійність

Основна частка калорійності, як і інших різновидів винограду, доводиться на воду з розчиненими вуглеводами. Жирів і білків в ягодах практично немає. Середня калорійність – 65-70 Ккал / грам. Рівень цукристості – 16-18%. У складі містяться переважно прості вуглеводи або моносахариди, тому плоди не використовуються для дієтичного харчування і під час дієт. Не рекомендується для вживання в свіжому вигляді, особливо особам, що страждають від ожиріння.

8-05-2020, 12:04 28