Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Сад на дачі » Горобина червона на дачній ділянці
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Горобина червона на дачній ділянці

Кілька років тому на своїй ділянці я розмножив горобину черешками. Укорінюваність живців була хороша. У жарку пору (таке і у нас буває) молоді рослини мульчувати травою і листям, щоб зберігати вологу, захистити коріння від перегріву.

Мої спостереження показали, що горобина дуже чуйна на добрива. Щорічно на початку травня підгодовую сечовиною, фосфорні та калійні добрива вношу в вересні. У всіх випадках даю по 40 г на 1 кв. м. Ягоди горобини дозрівають дружно і не обсипаються до самих морозів. З одного дерева урожай складає 50 кг і більше.

З усіх способів заготовки ягід найпростіший і надійний - сушіння на сонці. Частина ягід зберігаємо в морозилці. Чим швидше заморозити ягоди, тим більше в них зберігається вітамінів.

Горобина дуже корисна : стимулює обмінні процеси, підвищує опірність організму хворобам, зміцнює капіляри, допомагає розпрощатися з головними болями, застудою, гіпертонією.

Досить виростити 1-2 дерева горобини, і вона вас захистить від безлічі негараздів. Догляд за нею зовсім не складний, іноді можна тільки обрізати зайві гілки, підгодувати перегноєм або мінеральними добривами.

24-06-2020, 15:03 28