Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Сад на дачі » Вирощування лимонника китайського : 5 умов
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Вирощування лимонника китайського : 5 умов

Популярність лимонника китайського стрімко зростає завдяки яскравій зовнішності і величезну користь його плодів. Ландшафтні дизайнери полюбили цю рослину за пишну зелень весняного листя і золотолиственний осінній наряд, за білосніжні віночки квіток і потужні кисті з червоними плодами.

Однак у всій красі рослина покаже себе тільки при дотриманні певних умов.

1. Висаджувати лимонник потрібно ранньою весною, до розпускання бруньок. Цій ліані потрібна надійна опора: після посадки встановіть її поруч з рослиною.

2. Рослина не готова жити там, де скупчуються талі і дощові води. В умовах центральної України лимонник непогано себе почуває і на відкритій ділянці, сонце не завдасть рослині шкоди, але протягом декількох років після посадки деревце доведеться притіняти в полуденний час. У південних регіонах оптимальним є тихий тінистий куточок. Дуже важливо захистити лимонник від північного вітру, тому його зазвичай висаджують біля паркану, стіни будинку чи сараю.

3. Плодоношення лимонника буде повноцінним, тільки якщо висадити на ділянці кілька рослин, залишивши між ними відстань не менше 1 м. Якщо лимонник буде рости уздовж стіни будинку або забору, то відступите від нього на 1,5 м.

4. Посадку проводите в ретельно підготовлені ями, розміри яких залежать від потужності кореневої системи (глибина - 30-35 см, діаметр - 55-65 см). Передбачте хороший дренаж (щебінь, керамзит, шматочки цегли - все, що є під рукою). При посадці яму заправте компостом, перегноєм або дернової землею (300-400 г), можна додати суперфосфат (150-160 г) і деревну золу (400-450 г).

На цю живильну підстилку встановіть саджанець, розправте коріння, присипте їх грунтом так, щоб коренева шийка залишалася на рівні грунту. Землю навколо ущільните, проведіть полив (5-7 л на 1 рослину) і замульчируйте її торфом або перегноєм. Саджанці лимонника, посаджені навесні, приживаються дуже добре.

5. Видалення бур'янів, розпушування грунту і поливи в посушливий період (6-7 л на 1 рослину) - ось і весь догляд за рослинами. Плоди прибирайте, коли вони повністю забарвляться в кармін-червоний колір і стануть м'якими.

23-06-2020, 19:45 18