Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Сад на дачі » Без хімікатів: успішний захист саду і городу
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Без хімікатів: успішний захист саду і городу

Щороку ранньою весною, до розпускання бруньок, кущі чорної смородини і агрусу двічі обробляю окропом. З появою листочків рослини обприскую розчином кальцинованої соди (30 г соди на 10 л води).

Після цвітіння ці ягідні чагарники обробляю розчином золи (500 г золи на 10 л води), до дозрівання врожаю обприскування проводжу з інтервалом 10 днів. Як прилипачів в розчини додаю 50 г господарського мила.

Від шкідників доводиться захищати і плодові дерева. Простий спосіб повідала мені моя бабуся. Старі тази наповнюю вологими деревними відходами, розводжу вогонь, як тільки піде густий дим, ставлю їх під кронами. Нехитру процедуру димленія виконую двічі - до і після цвітіння плодових дерев, вибираю для цієї роботи безвітряний вечір.

Рослини томата, перцю, огірка кілька разів протягом літа обов'язково обприскую настоєм кропиви, розведеним водою у співвідношенні 1: 3. Цей розчин служить хорошою некорневой підгодівлею: рослини стають міцними, у них підвищується стійкість до хвороб і шкідників. Завдяки захисту «без хімії» завжди отримую непоганий урожай.

2-05-2020, 18:05 137