Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Сад на дачі » Посадка малини навесні : опис
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Посадка малини навесні : опис

Неймовірно смачну малину люблять все, і дорослі, і діти. Її стиглі ягоди або домашнє варення до чаю – це не тільки приємний цукровий смак з ароматом літа і спогади дитинства, але і запорука міцного здоров’я. Тому не дивно, що багато садівників вирощують малину.

І сьогодні ми розповімо про те, як посадити звичайну малину навесні. Це нескладне завдання, так як чагарник добре приживається практично в будь-яких умовах.

терміни посадки

Посадка малини навесні краще підходить для середньої смуги і більше північних регіонів країни, де теплі дні приходять із запізненням. Крім цього, навесні також зазвичай висаджують теплолюбні сорти цієї чудової культури.

Посадку плануйте раніше, щоб встигнути до спеки. Малину в залежності від регіону, як правило, висаджують з початку квітня і до другої половини травня. Найкращий день вибирайте за місячним календарем садівника. Помірне весняне сонце і висока вологість в ці місяці добре сприяє приживлюваності цієї рослини.

Якщо вже встановилися спекотні і сухі дні, посадку краще перенести на наступний сезон. Запізнення з весняної висадкою може зумовити зниження врожаю.


Процес посадки малини

    Перед висадкою рекомендується занурити коріння рослини в розчин коров’яку з глиною.
    Потім покладіть на дно підготовлених траншей або лунок поживну суміш. Грунтосуміш можна купити або зробити її самостійно. Для цього змішайте родючу землю з органікою (компост, перепрілий гній або перегній, 6-8 кг / кв. М, тобто приблизно піввідра на кущ). На бідному ґрунті також доречно додати 35-40 г золи і 50 м суперфосфату подвійного з розрахунку на 1 кв.м.
    Виставляйте саджанці в лунки строго вертикально. Акуратно розправте коріння малини поверх купки почвосмеси на дні, щоб вони не зігнулися догори. Потім поступово засипте рослини грунтом, змішаної з добривами, потроху ущільнюючи грунт.
    В ході засипки злегка струшуйте саджанець, щоб земля нормально розташувалася між країнами.
    Проконтролюйте, щоб коренева шийка молодий малини була на рівні грунту. Заглубленная посадка може привести до загибелі малини, а піднесена шийка – до неправильного розвитку кореневої системи і усихання прикореневого нирок.
    На завершення полийте рослини. Це можна зробити так: засипати лунку наполовину, полити, почекати поки вбереться волога, досипати землю доверху і знову полити.

Після весняної посадки малину доречно замульчувати тирсою, компостом, перегноєм або торфом. Мульча сприяє збереженню вологи в малиннику. Надалі, поки малинка не піде в зростання, її слід часто поливати, особливо в посушливий час. Якщо посадка виглядає загущено, після вкорінення частина зайвих пагонів можна видалити, залишивши самі крепенькие.

Як бачимо, посадка малини не представляє особливої ??складності, зате забезпечить багатий урожай з безлічі смачних і

13-04-2020, 15:26 141