Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Різне » Гіацинти : опис,дуже красиві квіти
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Гіацинти : опис,дуже красиві квіти

Гіацинт - один з найулюбленіших  весняних цибулинних квітів. Уже не перший рік я традиційно висаджую кілька цибулин гіацинта. За весь час близького знайомства з цією квіткою мені траплялися як вдалі, так і не дуже вдалі сорти.

Махрові гіацинти заслуговують на особливу увагу. По-перше, вони виглядають ефектніше звичайних сортів, що мають один ряд пелюсток. По-друге, довше цвітуть, і, по-третє, мають більш щільний багатий «пухнастий» колос. У своїй практиці я випробувала кілька сортів махрових гіацинтів, два з яких стали моїми улюбленцями.

 Гіацинт «Генерал колір»

Гіацинт «Генерал колір» (General Kohler) - найніжніший махровий гіацинт. Квіти мають лазуровий колір з легкими відтінками фіолетового і синього в центрі і по периферії квітки. Завдяки мерехтінню пелюсток в силу їх особливої структури на яскравому сонці створюється враження, що гіацинт зроблений з льоду.


Хоча не кожен гіацинт може похвалитися ароматом без специфічних ноток, які не всім припадають до душі, цей блакитний гіацинт має виключно ніжний і безумовно приємний аромат. Висота рослини 15-30 сантиметрів, висота квітконоса з суцвіттям при цьому становить 15-22 сантиметри.

Колос не дуже щільний, але квітки дуже великі і трохи нагадують проліски або махрові дзвіночки. Гіацинт «Генерал Колер» добре поєднується з сортами білого кольору або білими тюльпанами.


23-04-2020, 15:08 109