Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » ПОРАДНИК ДАЧНИКА » Догляд за огірками для отримання хорошого врожаю.
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Догляд за огірками для отримання хорошого врожаю.

Свіжі або ж консервовані, огірки завжди смачні, хрусткі і дуже корисні. Саме тому практично кожен городник любить їх вирощувати. Але хорошим урожаєм вони радують не кожного, а лише того, хто піклується про їх частого поливу, постійно удобрює і захищає від шкідників. Щоб радіти гарних результатів, варто звернути увагу на деякі хитрощі.


Якщо є бажання вирощувати огірки, потрібні хороші знання, які допоможуть досягти успіху в цій справі. Тут потрібен комплексний підхід, адже ця рослина має дуже багато особливостей і небажано щось упустити. І перша хитрість стосується вибору особливого місця для посадки.

Тільки добре прогріта сонцем грядка підходити для того, щоб висівати насіння. А закладати їх рекомендується на глибину приблизно 2 сантиметри. І щоб все було ідеально, на квадратний метр потрібно саджати не більше 7 кущів. Огірки люблять отримувати багато світла і достатнє провітрювання.

Другий секрет насправді дуже простий - огірки люблять вологу. Для їх нормального росту потрібно постійно зволожувати грунт, але в міру. Якщо вологи недостатньо, то потемніють листя, а якщо занадто багато - листя будуть блідими, а зростання не таким швидким.

Але найголовніше, уникнути постійних стрибків температури і рівня зволоження. Адже тоді огірок знаходиться в стресі і потім нагороджує свого городника гіркотою в плодах. Тому, щоб огірок був смачний, потрібно дбати про постійне вологому режимі.

Наступний важливий момент стосується добрив. Для огірків найкраще підходить коров'ячий гній. Якщо ж його немає, то можна використовувати будь-який якісне мінеральне добриво. Заправляти грунт потрібно перед самою посадкою. Але досвідчені городники знають, що найефективніше чергувати органіку і мінеральні добрива.

Щоб врожаю було багато, можна посилити утворення жіночих квіток. І тут все просто. Перед тим, як культура починає цвісти, потрібно тимчасово перестати поливати її. Тоді рослина починає «думати» про те, що є небезпека смерті, і починає посилено формувати плоди. Хитрість огірків і в тому, що врожайність буде більше, якщо частіше збирати урожай. Цікаво, що для нього важливі насіння, а не кількість плодів.

Щоб виростити огірки, потрібно не просто знати технологію, а проявляти турботу і любов. Дуже важливий догляд і правильне добриво. Адже вони дуже примхливі. Але якщо знати всі секрети, можна зібрати добротний урожай смачних огірків.

13-06-2020, 15:16 224