Кулінарний сайт "Кулінарне життя"-помічник і порадник для кулінарів,поварів,господинь

» » Рецепт вина з чаю каркаде
КУЛІНАРНИЙ САЙТ   "КУЛІНАРНЕ ЖИТТЯ"
Varez


Рецепт вина з чаю каркаде

Гібіскус (чай каркаде) - їстівний квітка, яку довгий час використовували для додання складного, квіткового аромату їжі. Це багате джерело антиоксидантів, що знижують кров'яний тиск і рівень холестерину, зміцнюють серце. На додаток до його корисних властивостей каркаде цінують за охолоджуючий ефект.

Висушені пелюстки гібіскуса зазвичай використовують як гарнір, але вони ідеальні і для приготування чаю. Корисний чай каркаде є настільки освіжаючим, що жителі Північної Африки п'ють його, щоб охолонути, в найсильнішу спеку.


Вино з червоного чаю - вельми корисний напій, який використовує корисні властивості квітки в своїх власних цілях. У вина з квіток гібіскуса занадто багато корисних властивостей, щоб ви змогли проігнорувати цей рецепт.

Рецепт вина з чаю каркаде 

Інгредієнти :

8 чашок кип'яченої води
8 с.л. висушених квіток гібіскуса
3 чашки цукру
1 чашка подрібнених родзинок
сік 2-х лимонів
1 пакетик винних дріжджів
1 ч.л. дріжджового сусла

Допоміжні інструменти:

• відерце з кришкою,
• сито,
• первинна обплетена сулія (для грубої очистки і первинної перегонки),
• вторинна обплетена сулія (для вторинного очищення).

Спосіб приготування :

1. Помістіть висушені квіткові пелюстки гібіскуса в відерце. Вилийте гарячу кип'ячену воду поверх пелюсток і дозвольте суміші постояти хоча б 7 хвилин. Якщо Ви віддаєте перевагу більш міцному напої, дозвольте чаю постояти трохи довше звичайного. Як тільки необхідна міцність буде досягнута, видаліть чайні пелюстки з відерця.

2. Додайте лимонний сік, цукор до чайного настою, перемішайте, додайте подрібнений ізюм, винні дріжджі і сусло.

3. Закрийте відерце кришкою і поставте в сухе, тепле місце на 5 днів.

4. Перелийте суміш в первинну обплетену бутель. Прикрийте пробку і залиште бродити до сухого стану. Вино можна буде вважати сухим, коли воно стане прозорим, а осад збереться на дні.

5. Перелийте прозоре вино у вторинну обплетену бутель і закупорте пробкою. Залиште бутель з вином в спокої протягом 45 днів.

6. Процідіть через дрібне сито вино назад в первинну обплетену бутель і закупорте пробкою. Відставте в сторону ще на 3-4 тижні.

7. Розлийте в пляшки вино з червоного чаю, і можна скликати гостей! Червоне, бадьорить і незвичайне вино з чаю готово!

П'янкий гібіскус чекає вас!

16-08-2019, 12:55 90