Кулінарний сайт "Кулінарне життя"-помічник і порадник для кулінарів,поварів,господинь

» » Готуємо коктель Мохіто самі
КУЛІНАРНИЙ САЙТ   "КУЛІНАРНЕ ЖИТТЯ"
Varez


Готуємо коктель Мохіто самі

Ах, літо, мохіто, сонце, море, пляж ... Це особисто мої асоціації з мохіто ...;))) Серед самих різних видів алкогольних напоїв, Мохіто, мабуть, є моїм найулюбленішим коктейлем в спекотну жару. Цей напій сягає своїм корінням в далеку Кубу. Головною особливістю напою є те, що в його склад входить ром.

У списку інших інгредієнтів - лайм і м'ята, які надають напою прохолоду і свіжість, у чому, власне, і полягає його цінність. За бажанням можна робити безалкогольний варіант мохіто, який можна без остраху запропонувати дорослим, дітям або людям, які обмежують вживання алкоголю.


Отже, до складу нашого мохіто увійдуть:

лайм 1 шт.
м'ята 2 гілочки
цукор мускавадо 2 ч. л.
ром 50 мл
вода мінеральна газована ½ склянки лід за смаком

Спочатку я готую лайм - катаю його рукою по дошці, щоб посилити віддачу соку. Ріжемо лайм на четвертинки, одну залишаємо для прикраси, а з інших трьох видавлюємо сік і змішуємо з цукром, туди ж додаємо листочки м'яти і дбайливо мнем все товкачем, щоб листя м'яти віддали ефірні масла, але бажано, щоб вони були не сильно пошкоджені, а все ще виконували декоративну функцію.

Потім додаємо ром, щоб цукор розчинився. Вливаємо все в велику склянку для подачі. Додаємо лід і доливаємо все мінеральною водою. Прикрашаємо стакан листочками м'яти і часточкою лайма, ставимо дві коктейльних трубочки. Вуа-ля! Мохіто  своїми руками готовий! Пригощайте таким напоєм друзів, батьків, домашніх і отримуйте задоволення!

16-08-2019, 08:15 50