Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Кухня на дачі » Два рецепта кислого молока в домашніх умовах
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Два рецепта кислого молока в домашніх умовах

Дізнайтеся, як приготувати кисле молоко за класичним рецептом, а також в мультиварці. Приготувати кисле молоко в домашніх умовах досить просто, необхідно всього два інгредієнти: молоко і сметана. Іноді, щоб приготувати кисле молоко, можуть знадобитися ще й вершки.

Якщо заквасити молоко правильно, вийде ніжний, смачний і дуже корисний напій. Його вживають не тільки в чистому вигляді, але і в якості основи для млинців і оладок, кексів, тіста для пирогів і піци. Ми пропонуємо приготувати кисле молоко за класичним рецептом, а також в мультиварці.


Для підготовки до приготування класичного кислого молока, знадобиться всього 20 хвилин. Важливий момент: підтримання температури. Для цього в таз, де знаходиться ємність з кислим молоком, треба підливати гарячу воду. Щоб протягом 8 годин, вода залишалася теплою.

Дуже популярний рецепт приготування кислого молока в мультиварці, адже в ній можна встановити потрібну температуру для сквашування і не морочитися підливання теплої води протягом 8 годин. У цьому рецепті вершків необхідно більше, ніж сметани. Ми радимо тільки сквашувати в мультиварці, але можна змішати всі інгредієнти і готувати під щільно закритою кришкою.

Класичне кисле молоко 

Інгредієнти:

Молоко - 1 л .;
Сметана - 120 гр.


 Приготування: 

 Влити в сотейник молоко, закип'ятити. Охолодити до температури 30 С, змішати зі сметаною. Закрити щільно кришкою ємність з молочно-сметанною сумішшю, поставити в таз з теплою водою.

Через 8 годин розлити кисле молоко в невеликі скляні баночки і закрити кришками. Вживати охолодженої.

Кисле молоко в мультиварці 

Інгредієнти: 

Молоко - 1 л .;
Вершки - 200 мл .;
Сметана - 100 гр.

Приготування: 

 Поставити на вогонь сотейник, нагріти молоко до 40 С. Влити вершки і сметану, перемішати. Розлити по скляних баночках. Поставити баночки на дно чаші мультиварки. Готувати на програмі "Йогурт" протягом 8 годин.

4-09-2019, 22:24 390