Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Кухня на дачі » Перець для улюблених страв
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Перець для улюблених страв

Приготування фаршированого перцю, а також заморожування вимагає певної форми плодів. Найкраще для цих цілей підійдуть сорти і гібриди перцю з конусовидними плодами і не дуже м'ясистими стінками. Їх зручно звільнити від насіння і, вставивши один в одного, заморозити по кілька штук.

Зазвичай господині розраховують, скільки фаршированих перців увійде в їх улюблений сотейник, і розкладають рівно стільки на порцію перед заморожуванням. Любителі напівфабрикатів роблять більш складні заготовки - заповнюють очищені перці улюбленою начинкою (м'ясний або овочевий), і в такому вигляді заморожують.

    При фарширування солодкого перцю в плодах конусоподібної форми начинка розподіляється рівномірно, без пустот, а ще такі плоди зручно заморожувати.Ми відібрали десяток сортів і гібридів, які вважаються придатними для приготування фаршированого перцю.

Білозерка - середньоранній сорт, рекомендований для вирощування у відкритому грунті. Рослина штамбова, висотою 40-70 см, плід в технічній стиглості світло-кремовий, масою 77-90 г, товщина стінки - 6-7,5 мм, з 1 кв. м можна зібрати до 1,8 кг плодів.

Вікторія - скоростиглий сорт . Напіврозкидиста рослина висотою 45-60 см, середня маса плоду - 76 г, товщина стінки - 5,7 мм, в технічній стиглості забарвлення салатна. З 1 кв. м можна зібрати 1,9-2,1 кг плодів.

Боярин - ранньостиглий сорт для всіх регіонів, його можна вирощувати у відкритому грунті і під плівковими укриттями. Рослина напіврозкидистою, середньої висоти, плід масою 86-160 г, товщина стінки - 5-7 мм, в технічній стиглості забарвлення зелене. Врожайність у відкритому грунті - 3,9 кг з 1 кв. м.

Червоний ніс - середньостиглий сорт для всіх регіонів, його можна вирощувати у відкритому грунті і під плівковими укриттями. Плід масою 120 г, товщина стінки - 8 мм, в технічній стиглості жовтуватий. Врожайність у відкритому грунті в південних регіонах - 2,8 кг з 1 кв. м.

Ластівка - ранньостиглий, добре відомий сорт, районований в більшості регіонів країни. Рослина середньої висоти, в технічній стиглості забарвлення салатова, маса плодів - 69-84 г, товщина стінки - 5,2-5,5 мм. Урожайність - 2,5-4,7 кг з 1 кв. м.

F1 Метеор - ранньостиглий гібрид, рекомендований для вирощування по всій території країни у відкритому грунті і під плівковими укриттями. Рослина напіврозкидиста, середньої висоти, плоди в технічній стиглості зеленувато-білі, маса - 100-120 г, товщина стінки - 5-6 мм, врожайність під укриттями - 4,3 кг з 1 кв. м.

Петушок - середньостиглий сорт для всіх регіонів країни. Рослина середньої висоти, зімкнуте, плід в технічній стиглості зеленувато-білий, маса - 80-100 г, товщина стінки - 5-7 мм, врожайність плодів під плівковими укриттями - 4 кг з 1 кв. м.

Тополин - ранньостиглий сорт. Компактна рослина висотою 50-64 см, плоди в технічній стиглості салатної забарвлення, маса плода - 44-88 г, товщина стінки - 4-5,4 мм. Урожайність - 4,1-4,6 кг з 1 кв. м.

Факір - ранньостиглий сорт , для вирощування у відкритому грунті і під плівковими укриттями. Рослина напіврозкидиста, висотою 50-70 см, плід в технічній стиглості жовтуватий, маса - 34-63 г, товщина стінки -3-3,7 мм. Відрізняється укороченим періодом настання біологічної стиглості. Врожайність у відкритому грунті - до 3 кг з 1 кв. м.

11-04-2020, 14:30 97