Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Кухня на дачі » Картопляні оладки (польська кухня) : рецепт
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Картопляні оладки (польська кухня) : рецепт

Страви, подібні до дерунів, популярні не лише в українській та білоруській, але й у багатьох інших національних кухнях буквально усіх континентів. Що вже казати про кухні сусідніх з нами країн!..

От і польська кухня — ажніяк не виняток! Щоправда, там вона називається просто і по суті — картопляні оладки (принаймні, саме під такою невибагливою назвою я знайшла цей рецептик в одній книжці з польської кухні), хоча у нас в Україні їх, швидше за все, назвали б«дерунами»,«драниками»,«кремзликами»абояк. Та, зрештою, як не називай, а виходить все одно смачно! )) Можете пересвідчитися в цьому на власному досвіді…

Картопляні оладки.
(Польська кухня).
800 г картоплі,
250 г ріпчастої цибулі,
1 яйце, 4 ст.л.
пшеничного борошна, 0,5 ч.л.
цукру, сіль за смаком,
рослинна олія для смаження,
сметана чи грибний соус для подачі,
зелень петрушки для прикрашання.

Приготування :

1. Картоплю вимити, очистити й ополоснути водою. Цибулю очистити. Картоплю та цибулю натерти на дрібній тертці.

2. Цибуля не тільки зробить оладки смачнішими та пишнішими, але й перешкоджатиме потемнішанню картопляної маси. Додати у картопляну масу збите яйце, борошно, сіль, цукор. Добре перемішати.

3. На сковороді розігріти трохи рослинної олії та викласти картопляну масу у вигляді невеликих ляпеників. Обсмажити оладки на середньому вогні до рум'яності.

4. Перекинути й обсмажити з іншого боку до готовності. Подавати гарячими, посипавши січеною зеленню петрушки, зі сметаною чи грибним соусом.

Приготовані за цим рецептом картопляні оладки, зображені на світлині, я подавала, рясно посмачивши їх сметаною, — СМАКОТА!!!24-02-2020, 11:35 422