Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Кухня на дачі » Курка на солі: популярний рецепт запікання птиці
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Курка на солі: популярний рецепт запікання птиці

Рецепт запікання курки в одній солі, який став трендом в Мережі.

Інгредієнти :

Курка 1 шт.
сіль морська 1 пачка

Сьогодні в мережі "гуляє" цікавий рецепт запікання курки на солі. Кулінарні блогери розповідають про те, що приготована на солі курка виходить мега-смачною, соковитою і ароматною. Не всі розуміють, чому навіть без додавання приправ, без будь-якої начинки, курка отримує відмінні смакові якості. А суть в тому, що в духовці створюється щось на зразок "соляної сауни". В результаті сіль забирає зі шкіри вологу, вона стає сухою і хрусткою і вкриває курку як пергамент, не даючи волозі випаруватися з м'яса.

У той же час м'ясо залишається дуже соковитим і ніжним, а надлишки вологи і сік накопичується в животі у курки. Незважаючи на те, що курка готується на солі, птах не пересолюється. Щоб приготувати курку на солі, необхідна тушка вагою близько 2 кг і пачка солі, краще морської. Не радимо використовувати йодовану сіль, оскільки вона додасть птиці гіркоту.

Важливо вибрати для запікання хорошу курку. Тушка повинна мати рівну, без розрізів і проколів шкіру. Шкіра повинна бути жирноватою, рожева, з легкої жовтизною. Нормально, якщо на ніжках шкіра тонша, рожеві і навіть здається, що вони трохи з синім відтінком. Шкіра повинна добре облягати курку, бути як би натягнутою, ні в якому разі не висіти. Важливий і запах: свіжий, без "душка".

Приготування: 

1. Сіль висипати в форму з бортами. Обсушити серветками вимиту курку, зв'язати ніжки, а кінчики крил обгорнути фольгою.

2. Покласти курку на сіль спинкою вниз.

3. Запікати при 180 С близько години.

4. Обережно зняти курку з солі, піднімаючи за тулуб, ногами вниз.


30-01-2020, 11:56 497