Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Кухня на дачі » Натуральні домашні іриски з трьох інгредієнтів
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Натуральні домашні іриски з трьох інгредієнтів

Рецепт приготування домашніх цукерок, які просто готуються.

Інгредієнти :

Цукор, сметана (20%) по 220 г.
Масло вершкове (82,5%) 30 г

Ірис - улюблені багатьма цукерки, представляють соб помадну масу, одержувану увариванием згущеного молока, цукру і патоки. У процесі варіння в ірис додають ароматизатори, загусники, покривають глазур'ю. Шоколадний і ванільний ірис в англомовних країнах називають Фаджем. У Польщі вперше з'явився молочний ірис під назвою "Корівка", а в США користуються іриски з морською водою.

Сьогодні якость ірисок з мас-маркету залишає бажати кращого. Тому вмілі господині готують цукерки в домашніх умовах. Виявляється, ласощі можна приготувати всього з трьох інгредієнтів: вершкового масла, цукру і сметани. Важливо використовувати якісні продукти, наприклад, сметану жирністю не менше 20% і масло з вмістом жиру 82,5%. Також важливо дотримуватися технології приготування ірисок, а саме правильно їх зварити.

Процес варіння займає від 20 хвилин до півгодини, весь цей час необхідно суміш мішати. Домашні іриски - ласощі з ніжним вершковим смаком і спокусливим ароматом карамелі - стануть справжньою знахідкою для дітей. Це виключно натуральний продукт, без штучних добавок і ароматизаторів, який безпечний для дітей раннього віку.

Приготування:

1. Висипати в товстостінний сотейник цукор і сметану. Довести до кипіння на середньому вогні, постійно помішуючи.

2. Зменшити вогонь, коли суміш стане схожою на згущене молоко, продовжити мішати, поки сметана набуде насиченого карамельного кольору.

3. Через півгодини зняти сотейник з вогню, додати вершкове масло. Перемішати всі ретельно. Розлити ірис в форми або викласти на пергамент, поки не охолов.

4. Вийняти з форм охолоджені іриски або розрізати пласт на пергаменті.


29-01-2020, 14:45 308