Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Кухня на дачі » Карп фарширований : опис,рецепт
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Карп фарширований : опис,рецепт


Інгредієнти:

1 великий короп (не менше 2 кг)
1 кисле яблуко
1 велика цибулина
2 моркви
2 скибочки білого хліба, розмоченого в молоці
1 ст. ложка майонезу
сіль і крупномолотий чорний перець

Приготування:

1. Найскладніше - це зняти з коропа шкіру. Принаймні так думають ті, хто жодного разу не намагався цього зробити. Насправді нічого надприродного в цьому немає. Отже, беремо потрошену тушку коропа і невеликий добре заточений ножик. Починаємо підрізати шкіру з черевця. Після кожного підрізу акуратно тягнемо шкіру вгору, знімаючи з м'яса. І так невеликими порціями: надріз - потягнули, знову надріз - потягнули.

Важливий момент - плавники. Їх треба підрізати разом з м'ясом. Якщо відріже зовсім, в шкіряній «панчосі» утворюється дірка. А як дійдете до голови - обрізайте її разом зі шкірою. В результаті у вас на руках має бути знята з риби шкіра з цілою головою.

2. Тепер з м'яса дістаємо всі великі кістки, а саме м'ясо двічі пропускаємо через м'ясорубку. Двічі - це для того, щоб перемолоти неприємні дрібні кісточки, які вам дістати не вдалося.

3. Очищене від серцевини яблуко, моркву, розмочений хліб і цибулю теж пропускаємо через м'ясорубку. Змішуємо з рибою, солимо і перчимо до смаку.

4. Готовим фаршем наповнюємо шкіру, надаючи їй форму риби. Потім озброюємось голкою з ниткою і ретельно зашиваємо рибу по черевці.

5. Змащуємо фаршированого коропа майонезом (це для рум'яної скоринки) і відправляємо в розігріту духовку. Запікаємо при 170 ° С близько 1 години.

Фарширований короп готовий.

26-11-2019, 19:41 245