Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Женьшень : опис,вирощування кореня
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Женьшень : опис,вирощування кореня

Купуючи в аптеці препарат женьшеню, ви напевно уявляєте собі, як десь в дрімучій тайзі викопали корінь, а на фабриці зробили для вас ліки, які допоможуть від всіх хвороб. Доведеться викрити деякі легенди.

По-перше, женьшень - не панацея, його можна використовувати при обмеженому колі показань.

По-друге, фахівці впевнені, що його найкраще приймати здоровим людям, щоб стати ще бадьоріше і веселіше. Женьшень, як всякий стимулятор, має багато протипоказань.

По-третє, практично 100% препаратів приготовлено з вирощеного в культурі женьшеню. У тайзі його не збирають, це заборонено, він занесений до Червоної книги і у нас, і в Китаї.

Цю рослину з успіхом культивують у багатьох країнах, лідерами по виробництву вважаються Південна Корея, США і Австралія. У нас також є безліч фермерських господарств, де вирощують женьшень.

Культура ця - одна з найважчих, є безліч проблем, але якщо женьшень вирощений правильно, то він не менш корисний, ніж корінь, знайдений в лісі. Обробляти його важко, але в кінцевому рахунку вигідно, у нього дуже висока віддача. Виростити женьшень на дачі вдається багатьом любителям, але потрібно розуміти, що вам буде потрібно тривалий час.

Важливе питання - де взяти насіння женьшеню. Не рекомендую купувати через інтернет. Є висока ймовірність, що ви можете отримати несхоже насіння. Найкраще купувати насіння безпосередньо в господарстві, де вирощують цю культуру. Насіння вимагають тривалої стратифікації, посіявши їх восени, сходів ви дочекаєтеся лише через рік. Схожість невелика, в кращому випадку проросте чверть. Є хороший спосіб прискорити процес і гарантовано отримати посадковий матеріал - купити готову розсаду в господарстві.

Рослина дуже вимоглива, ніколи не росте на відкритому сонці. Його плантації обов'язково мають постійне притінення. Іноді його садять на обгородженій ділянці в лісі, і він зростає в умовах, близьких до природних.

Інший спосіб - установка навісів з матеріалом, що захищає від сонячних променів. Рослина примхлива, страждає від грибних хвороб, вимагає уважного догляду. Викопувати корінь можна на 5-6-й рік, коли в ньому накопичується максимум корисних речовин. Чай з женьшенем надає бадьорості, а вирощування цієї культури - дуже захоплюючий процес.

9-05-2020, 17:50 117