Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Часник навесні : підгодівля,догляд
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Часник навесні : підгодівля,догляд

Зовсім рідко люди, які вирощують озимий часник, для посадки до наступного сезону посадковий матеріал набувають на ринку. Свій виріс хороший і багато, але на ринку більший і виглядає краще. Звідки на ринку такої часник?

Відповідь проста: з городів, де часник правильно вирощують, забезпечуючи йому достатнє харчування, своєчасний догляд і захист від основних хвороб.

Навесні, як тільки зійде сніг, для закриття вологи проводять поверхневе розпушування ділянки, зайнятої посадками часнику. Потім для запобігання утворенню ґрунтової кірки міжряддя мульчують сухим низинних (чорним) торфом шаром 1,5-2 см. Мульчування позбавляє від частого розпушування і сприяє кращому прогріванню землі.

Сходи озимого часнику з'являються в кінці квітня - початку травня. Це сигнал для проведення першої підгодівлі. У міжряддя вносять аміачну селітру з розрахунку 10 г на 1 кв. м. Через 10 днів підгодівлю повторюють по тій же нормі. На бідних органікою грунтах в другу підгодівлю замість селітри використовують розчин комплексного гумінових добрив.

Ні в якому разі для підгодівлі часнику не можна застосовувати розчин гною або свіжого коров'яку. Це вірний шлях масового зараження рослин фузаріозом. Небажана також заміна сечовини настоєм пташиного посліду. Його краще використовувати на посівах огірка, коренеплодів або на посадках капусти.

Особливу увагу слід приділяти захисту рослин від фузаріозу, а також від інших грибних захворювань. Існує досить багато сучасних високоефективних препаратів для боротьби з ними. Обробки починають негайно при виявленні перших ознак, головний з яких - передчасне пожовтіння листя.

Крім хімічних засобів захисту дуже хороші результати на посадках часнику дає використання біофунгіцидів. Вони діють відразу проти комплексу захворювань. Ці препарати можна використовувати, навіть не чекаючи прояву перших ознак захворювань. Їх застосування дає тривалий профілактичний ефект.

29-04-2020, 15:05 119