Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Город на дачі » Бульбам картоплі приготуватися до посадки
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Бульбам картоплі приготуватися до посадки

Пророщування бульб картоплі перед посадкою - корисна процедура, особливо для ранніх сортів.

Посадка підготовленими бульбами дозволяє на 10-12 днів прискорити появу сходів і на 15-20 днів раніше почати збирання врожаю в порівнянні з посадкою непророщеними бульбами. Під час пророщування легко відбракувати картоплю, заражену хворобами, хворі бульби, як правило, загнивають.

Бульби можна пророщувати на світлі в теплому приміщенні (при температурі від 12 до 20 °), розкладаючи їх в два-три шари на підлозі, підвіконні або столі. Тривалість процедури - близько одного місяця, за цей час бульби періодично перевертають.

Якщо дозволяє погода, картоплю можна пророщувати на вулиці, на рівному, сонячному, захищеному від вітру місці. На майданчику розстеляють солому, торф, брезент, в разі похолодання бульби прикривають плівкою, нетканим матеріалом або соломою. Протягом двох-трьох тижнів утворюються короткі, товсті, дуже міцні паростки.

Вологий спосіб пророщування передбачає розміщення бульб в торфі або тирсі. Бульби укладають шарами, пересипають пухким матеріалом, постійно підтримують вологу, але не мокре середовище. Температура пророщування в цьому випадку від 12 до 15 °, тривалість - від 15 до 20 днів. Приміщення, де знаходиться картопля, слід обов'язково провітрювати.

28-04-2020, 14:59 166