Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Город на дачі » Лук-порей : опис,характеристика
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Лук-порей : опис,характеристика

В Україні цибулю-порей частіше можна зустріті на півдні, і дуже рідко її вирощують в центральних и північніх областях. Єдиною складністю вирощування цибулі-порею є ранній посів на розсаду.

Вирощування цибулі-порею

Особлівістю цієї культури є дуже тривалий термін зростання до технічної готовності. Почінаті сіяті нужно за 6-7 місяців до планованої збирання врожаю. Тут нужно звернути Рамус на анотацію на пакеті насіння цього лука, так як є сорти и гібриди Ранні, Середні та пізні.

Збирання ранніх сортів і гібридів починається в серпні. Значить, таке насіння порею треба сіяті з кінця січня по кінець лютого.
У зберіганні цею цибулю поводиться прекрасно. Укладення в ящики и зберігається в прохолодному місці, ВІН становится ще смачніше и корісніше.

Отже, висівати насіння ранніх сортів цибулі-порею на розсаду треба разом з баклажанами, томатами і перцем. Терміни вегетації у цих культур  однакові..

Кращі попередники - бобові, капуста и огірки.

Для Отримання хорошої розсади бажано на ніч знижувати температуру до 14 градусів Цельсія. А  поливати треба теплою водою. Висаджувати розсаду в грунт можна через два, два з половиною місяці.

У порею немає цибулини, як у ріпчастої цибулі. Його вирощують заради білої «ноги», товстої нижньої части стебла. Щоб отримати довшу  часть стебла, овочі кілька разів за сезон треба підгорнути.

14-04-2020, 11:28 139