Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Солодкі биф-томати : опис
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Солодкі биф-томати : опис

Одні з найулюбленіших томатів  городників - солодкі томати. Їх не купиш в магазині, адже через свою соковитості і м'ясистості вони не переносять транспортування і не можуть довго зберігатися. Однак за смаком вони поза конкуренцією.

Солодкі томати - це в основному биф-томати з великим вмістом цукрів. Вони відрізняються високою врожайністю, приємним ароматом і насиченим смаком. За рахунок м'ясистості в їх плодах майже немає пустот, а насіння значно менше, ніж в звичних сортах. Солодкі томати призначені для приготування салатів і вживання в свіжому вигляді.

Солодкі томати бувають різних кольорів. У кожному сорті або гібриді своя кількість корисних для людини речовин. Особливо цінуються томати коричневого і чорного забарвлення, оскільки більше за інших насичені антиоксидантами. Кольорові томати, на відміну від червоних, рідше викликають алергічні реакції, тому їх рекомендується вживати в їжу дітям і людям, що страждають від алергій.

Агротехніка солодких биф-томатів схожа з агротехнікою средньоплідних томатів, але є і кілька особливостей, які важливо врахувати:

1. Біф-томатам потрібно більше місця для зростання, тому висаджувати їх бажано по 2-3 куща на квадратний метр.

2. Для формування великих і соковитих плодів потрібні інтенсивні підгодівлі.

3. Суцвіття у биф-томатів необхідно прищипувати, залишаючи 4-5 зав'язей, а якщо плоди більш 250 г, то 3.

4. Щоб плоди не тріскалися на кущі, їх краще зривати зеленими. Згодом вони буріють і набувають звичний вигляд. До того ж, недостиглі плоди ще жорсткі, тому можуть перенести невелике транспортування.

12-04-2020, 14:06 98