Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Сорт огірків гірлянда F1: особливості вирощування
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Сорт огірків гірлянда F1: особливості вирощування

Гірлянда F1 самозапильний, скоростиглий. Використовують його в свіжому вигляді і для консервації. Огірки дозрівають на 35-45 день після появи паростків.Чоловічі бутони практично відсутні. Рослина низькоросла, з потужним зростанням на початку. Маркування F1 означає, що сорт гібридний. Для отримання необхідних властивостей плоду, були використані два різновиди сорту.

◾Опис сорту
◾Вирощування
◾Особливості догляду
◾Сівозміна і підготовка грунту

Опис сорту

Невибагливий до сонячного світла, вирощування можливо в несприятливих умовах в будь-якому грунті. Раннє дозрівання і тривалий період плодоношення – основні переваги сорту.Має хороший імунітет, стійкий до більшості захворювань, борошнистої роси і кладоспоріозу.

Практично не сприйнятливий до несправжньої борошнистої роси і вірусної мозаїки. Має високий вміст вітаміну В, провітаміну А, ферментів, аскорбінової кислоти, кальцію і заліза.

Не любить протягів і сильних перепадів температур. Якість плоду не передається наступному поколінню. Є необхідність в щоденному зборі дозрілих плодів. Важливо дотримуватися умов посадки, в тісно розташованих кущах можуть розвиватися грибок і віруси.

Характеристики:

l партенокарпічний;
l з великими горбками, темно-зелений, циліндричний;
l довжина плоду 12 -14 см;
l діаметр 3-3, 5 см;
l маса 10-110 г;
l врожайність становить 14-16 кг/м2.

Вирощування

Насіння вже пройшло обробку, і не потребує замочування та інших процедур перед посадкою. Рекомендована температура вирощування не менше 25-30°С, глибина посадки 1-2 см. Для отримання розсади, посів виконують у другій половині квітня. Висадку в закритий грунт – в кінці травня або початку червня.

Переважно вирощують тепличним способом При відстані між кущиками 30х70см. підходить для вирощування на підвіконні і балконі. При висадці у відкритий грунт важливо враховувати температуру грунту, яка повинна бути не менше 13-15°С.

Щільність посадки в теплиці допускається в кількості 4-5 рослин на квадратний метр. У відкритому грунті не варто економити на місці, краще садити не більше 3-4 шт. на м2.

Формувати рослини рекомендується в одне стебло, видаляючи всі бічні листочки. Крім того, необхідно видаляти квітки, що ростуть в пазухах перших 4 листків. Збирати урожай краще кожен день, для розвитку і стимуляції нових зав’язей.

Особливості догляду

Рекомендується з осені підготувати грунт: додати солому, хвою, листя, гілки чагарників і дерев. На всю зиму закрити землю плівкою. Після висадки регулярно видаляти бур’яни, полоти і рихлити землю. Для отримання хорошого врожаю, поливати теплою водою під корінь рослини.Не варто захоплюватися азотовмісними підгодівлями, це може стати причиною деформації і осипання. Для підтримки плодоношення, двічі за період необхідно вносити добрива.

На відро води використовувати:

1 столову ложку калійної сірки;
2 ст. л. сечовини;
1 склянка золи.

Підживлення потрібно проводити в теплу погоду, після поливу, вранці або ввечері. Будь-які сорти огірків люблять рясне пиття. До періоду посадки і появи перших квіток, полив повинен бути помірним. Залежно від температурних умов, зволоження проводити кожні 3-5 дні, до 4 л води на кущ. У період плодоношення, кількість поливів і вологи потрібно збільшувати. Зволожувати доведеться кожні 2-3 дні, до 8 л рідини на кущ. В особливо спекотні дні стежити за землею, не даючи їй пересихати і підтримувати середню вологість.

Повноцінний урожай можна збирати на 45-50 день. Важливо не забувати робити це кожен день, для стимуляції нового зростання. Огірки можна зберігати в холодильнику не миті, бажано перед цим потримати в прохолодному темному місці.

Сівозміна і підготовка грунту

Незалежно від обраного способу вирощування, відкритий грунт або теплиця, необхідно внести досить органіки. При перекопуванні 1 м2 потрібно додати відро гною. Хороший ріст можна спостерігати на супіщаниках і суглинках. Слід стежити за кислотністю грунту і при необхідності домагатися нейтральних показників. Вдале поєднання висадки саджанців буде після попереднього врожаю цибулі, селери, томатів, картоплі або капусти.

Вкрай небажано висаджувати після гарбузових видів:

◾диня;
◾патисон;
◾кавун;
◾гарбуз;
◾кабачок.

Також небажано позначаються і поруч зростаючі пасльонові:

◾томат;
◾картопля;
◾баклажан.

Це буде помітно, наприклад, в теплиці, огіркам і томатам потрібна різна температура і вологість. Є великі відмінності в підживленні цих культур. А у відкритому грунті, такі сусіди як картопля і томати, будуть заважати зростанню навіть на сусідніх грядках.

Не бажано вирощувати огірки поруч з пряними травами. Зазвичай це пов’язують з уповільненням зростання батогів. Винятком може стати кріп, і його позитивний вплив на плодоношення огірочника.


10-04-2020, 13:21 145