Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Огірки Конні F1: опис,характеристика
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Огірки Конні F1: опис,характеристика

Гібридний сорт огірків Конні F1 відомий дуже давно. Його вибирають за відмінний смак, невибагливість у догляді, ранньостиглість. Привертає опис і фото гібрида в каталогах, і як свідчать відгуки, результати на практиці відповідають заявленим характеристикам.

Основні характеристики

Огірок Конні F1 відноситься до гібридів середньостиглих, перші огірки знімають вже через 47-50 днів. Кущі потужні, індетермінантного типу, стебло росте без обмежень. Бічні пагони досягають середніх розмірів, листя густе. Листові пластини темно-зелені, зі зморшкуватою поверхнею.Рекомендується в тепличних умовах вирощувати гібрид вертикально, використовуючи шпалери.

За цвітінням Конні відноситься до жіночого типу, зав’язі формуються пучками. У пазусі може бути від 3 до 8-9 штук зав’язей, пустоцвітів немає. Огірок партенокарпічного типу, не потребує запилення. Завдяки цьому, гібрид менше залежить від погодних умов, стабільно формує огірки без зниження врожайності.

Огірочки рівні, красиві, довжиною не більше 9 см.на зрізі – округлі, з соковитою хрусткою м’якоттю. Поверхня дрібнобугорчаста, шкірка тонка, з білуватим не колючим опушенням. Забарвлення плодів яскраво-зелене, всередині щільний вміст з невеликою кількістю насіння, без пустот.

Хто вирощував огірок Конні, відзначають його відмінний смак, характерний огірковий аромат, хрускіт. На генетичному рівні закладена відсутність гіркоти. Плоди вирівняні, з високими товарними властивостями, придатні для нетривалого зберігання.

Огірочки не переростають, навіть при нерегулярному зборі зберігають смак, забарвлення, добре переносять транспортування на далекі відстані.

Переваги та недоліки сорту

Гібрид вирощують з 1999 року, і незважаючи на велику кількість новинок селекції, огірок Конні не здає позицій.

Цінується він за наступні якості:

l простий догляд;
l невибагливість;
l врожайність становить від 9 до 16 кг з одного “квадрата”;
l відмінний смак огірочків;
l ранні терміни дозрівання;
l тривалий термін плодоношення.
 
Корнішони Конні відрізняються високими товарними характеристиками, тому при продажі користуються у покупців великим попитом.
Гібрид стійкий до основних хвороб культури, мало вражається борошнистою росою, кореневими гнилями. Добре плодоносить в закритих грунтах, дає стабільний урожай на грядах під відкритим небом.

Не знижує показників при несприятливих умовах, при перепадах температури, витримує недостатню освітленість, невелику посуху.Смачні консервовані і мариновані огірки, в яких зберігається смак і характерний хрускіт. При консервації в м’якоті не з’являються порожнечі.

Недоліки:

l необхідність формування сильнорослого куща (для досягнення максимальної врожайності);
l неможливість брати насіння для посіву, так як Конні гетерозисний гібрид першого покоління (маркування F1).
 
У гібридів всі характеристики зберігаються тільки в першому поколінні, тому збирати насіння з них не має сенсу. При бажанні вирощувати огірки, потрібно кожен сезон купувати новий насіннєвий матеріал.

Особливості вирощування

Агротехніка стандартна, вирощування через розсаду або посівом насіння відразу в грунт (на гряди або в укриття). Другий варіант добре підходить для України,в основному висівають огірки на розсаду в горщики, а вже потім пересаджують на постійне місце.

Посів насіння

Терміни посіву визначають з урахуванням майбутнього місця вирощування культури, клімату місцевості. При посіві безпосередньо у відкриту землю, вона повинна прогрітися до +15ºC, такі ж показники повинні бути при висадці огіркової розсади. Відраховують від передбачуваного дня висадки назад 20-25 днів, додають ще 4-5 днів на пророщування і отримують приблизну дату посіву огірків.Для розсади використовують стаканчики, торф’яні горщики.

Насіння гібрида продаються по 8-10 штук в упаковках. Відрізняються хорошою схожістю, тому рекомендується в кожен горщик висівати по одній насінині.Виробники вказують на упаковці насіння, чи потрібна додаткова обробка. Але найчастіше гібриди вже повністю готові до посіву.

Висадка у відкритий грунт, теплицю

Сіянці при розсадному способі вирощування висаджують в грунт у віці 22-25 днів. Зазвичай це роблять в середині травня, коли заморозки вже мало вірогідні.Терміни висадки під укриття набагато раніші. Для захисту від можливих похолодань саджанці додатково прикривають нетканим матеріалом. На 1 квадратний метр висаджують по 2-3 кущика Конні. Сильнорослому гібриду потрібна велика площа харчування, при загущенні огірки формуються повільніше.

У землю попередньо вносять органіку (коров’як, перепрілий компост, перегній), золу. Висаджують саджанці акуратно, намагаючись не пошкодити коріння огірочків. Зручні у використанні пластикові стаканчики, які розрізають і виймають рослину разом із земляною грудкою.


2-04-2020, 16:16 143