Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Розсада: підвищуємо імунітет томату і перцю
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Розсада: підвищуємо імунітет томату і перцю

Отримати повноцінний урожай пасльонових культур можна тільки розсадним способом. Більшість дачників вирощує її в домашніх умовах, на теплому і світлому віконці. Однак потрібно пам'ятати, що в цьому випадку рослини знаходяться в неприродньому для них середовищі: тут сіянці піддаються шкідливому впливу.

Уповільнення зростання, блідо-зелене забарвлення листя, в'янення при незначному зниженні вологості грунту - весняними ознаки, що вказують на те, що рослини не здатні самостійно справлятися зі стресом.

Крім того, молоді рослини страждають від всіляких інфекцій, як ґрунтових, так і насіннєвих. Захистити їх від цього і зробити більш стійкими до «домашніх стресів» допоможуть обробки спеціальними препаратами. Хороший результат дає застосування препарату «Іммуноцітофіт», який допомагає підвищити стійкість рослин до хвороб, до негативного впливу сухого повітря наших квартир, перезволоження грунту і інших стресових факторів.

Даний препарат незамінний, якщо дачник запізнився з посівом насіння на розсаду і існує загроза, що до моменту пересадки в теплицю або відкритий грунт, рослини не встигнуть вирости. Обробка сходів «Іммуноцітофітом» допомагає їм «наздогнати» розсаду, отриману від більш ранніх посівів. Цей препарат нетоксичний, не видає запаху, тому його без побоювань можна використовувати в закритому просторі квартири, будинки, на заскленому балконі або лоджії.

31-03-2020, 15:58 187