Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Суницю розмножую в квітні
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Суницю розмножую в квітні

Суниця - ягідка номер один на багатьох дачних ділянках. Її нескладно розмножувати вусами. Зазвичай цю роботу дачники виконують восени, але можна розмножувати улюблену культуру навесні.

Ось уже кілька років отримую чудовий урожай суниці садової. Вирощую середньостиглі сорти Витязь, Красуня Загір'я, Сударушка, Цариця. Невелику грядку відвела і під ремонтантні сорти Дивная і Руяна. У минулому році виростила з насіння сорт-новинку Запашна козуб.

Щорічно ягідник омолоджую : одну грядку ліквідую, на інший закладаю нові посадки. Зазвичай рекомендують проводити ці роботи восени, але я виконую їх в квітні. Як тільки сходить сніг і підсихає грунт, я вирушаю в сад, щоб викопати на грядці вуса, залишені з осені. Висаджую їх на нове місце. У підготовлені лунки додаю ретельно перемішану суміш золи і перегною (ці інгредієнти беру в рівних частинах).

Вуса відмінно вкорінюються, утворюють молоді рослини. Кущики плодоносять в це ж літо.Помітила, що весняні посадки краще переносять зимові холоди в порівнянні з осінніми. Останні частково вимерзають, незважаючи на підгортання і мульчування грунту добре перепрілим гноєм або компостом.

В останні роки стала вирощувати суницю садову на чорному лутрасилі. Цей матеріал відмінно мульчує грунт, що позбавляє від стомлюючого видалення бур'янів. До того ж ягода завжди залишається чистою.

29-03-2020, 16:59 228