Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Морква : незвичайний посів насіння
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Морква : незвичайний посів насіння

Насіння моркви складно розподілити в грунті рівномірно. Сходи зазвичай виходять загущених і вимагають стомлюючого проріджування. Ділимося досвідом незвичайної загортання насіння моркви в грунт, який спрощує догляд за рослинами.

Кілька років тому дачна сусідка підказала простий і досить економний спосіб посіву насіння моркви, який вимагає великої кількості піску. Грядки під моркву підготувала, як зазвичай, з осені. Навесні, перед посівом зробила на них борозни завглибшки 15 см і наполовину заповнила їх піском.

Далі 2 столові ложки насіння моркви змішала з сухим піском (приблизно піввідра) і акуратно висипала його в борозни, намагаючись розподілити рівномірно. Потім пролила посіви з лійки з дрібним ситом і присипала невеликим шаром грунту з додаванням компосту. Звичайно, цей спосіб не можна вважати новим, але для мене він виявився дуже зручним, тому що не довелося проріджувати сходи.

У минулому році посів в пісок трохи змінила. На крохмалі зварила клейстер сметаноподібної консистенції і дала йому повністю охолонути при кімнатній температурі. У вийшовший «кисіль» висипала насіння моркви і ретельно перемішала масу.

Посів проводила за допомогою м'якого молочного пакета, у якого обрізала куточок. Цю гнучку ємність заповнювала клейстером з насінням і акуратно видавлювала його в борозенки, заповнені піском. Крохмальна маса рівномірно розподілилася на поверхні, тому і насіння моркви лягли нескученно. Посіви присипала родючим грунтом. Проростки з'явилися дружні, проривати їх не треба було.
 

22-03-2020, 15:35 280