Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Город на дачі » Підживлення огірків : меню для рослин
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Підживлення огірків : меню для рослин

Як підгодовувати огірки, щоб рослини довше плодоносили.

Під час вегетації можна провести два кореневих підживлення рослин огірка. Першу підгодівлю дають в стадії третього справжнього листка (8-15 г сечовини, 10-15 г суперфосфату, 3-8 г хористого калію на 1 кв. М). Мінеральні добрива вносять в борозенки глибиною 5 см, які роблять, відступивши від рядка рослин на 7 см. Другу підгодівлю дають в борозенки глибиною 12 см, сформовані на відстані 15 см від рослин.

Не менш корисні для огірка органічні підгодівлі. При наявності коров'яку або курячого посліду роблять розчин (перший розводять у співвідношенні 1: 5, другий - 1: 10-15. Можна використовувати золу, її беруть в розрахунку 2 склянки на 10 л води. Органічні добрива викладають у велику ємність, додають трохи води , витримують кілька днів. Перед внесенням в грунт 1 частина приготовленого розчину розбавляють 10-15 частинами води. Підживлення проводять після дощу або рясного поливу.

Якщо у рослин спостерігається зниження діяльності кореневої системи, то такі ослаблені екземпляри можна «реанімувати» за допомогою позакореневих підживлень. На 10-літрове відро води беруть 5-15 г сечовини, 10-20 г подвійного суперфосфату, 7-15 г хлористого калію, до 5 г сірчанокислого магнію. Розчин суперфосфату готують за 24 години до застосування, регулярно помішуючи рідину.

Отриманим розчином обприскують рослини, плануючи цю роботу на вечірній час або похмурий день.

16-03-2020, 09:18 627