Кулінарний сайт "Кулінарне життя"-помічник і порадник для кулінарів,поварів,господинь

Кулінарний сайт » Дача,город » Бурякам і моркві потрібні підгодівлі
КУЛІНАРНИЙ САЙТ   "КУЛІНАРНЕ ЖИТТЯ"

CHEF KULINAR


Бурякам і моркві потрібні підгодівлі

Буряк потребує мінеральної підгодівлі. В цей час хороший ефект дає полив рослин розчином нітроамофоски (30-40 г на 10 л води). Рідиною пролийте міжряддя з розрахунку 2-3 л на 1 погонний метр. Цю підгодівлю зазвичай поєднують з поливом чистою водою, але, якщо стоїть дощова погода, можна обійтися і без нього.

Під кінець літа підгодуйте рослини мікродобривами, до складу яких входять бор і марганець, які сприяють накопиченню в коренеплодах вітамінів і цукрів.

Як відомо, велика кількість бору, марганцю та інших макро- і мікроелементів, присутнія в золі деревних порід. Її закладають в грунт сапкою з розрахунку - півсклянки на один погонний метр і проводять рясний полив.

Моркву  можна підгодувати по листу розчином борної кислоти (1 чайна ложка на 1 л гарячої води). Остиглу при кімнатній температурі рідину розбавте водою (10 л) і обприскати нею рослини.

Багато городників не надто шанують «хімію» і застосовують для підгодівлі «трав'яні чаї». Буряк і моркву можна напоїти напоєм з кропиви. За два тижні до цього 10-літрове пластикове відро наповніть різаною травою, залийте водою (краще дощової) і дайте настоятися протягом семи днів. Далі можна збагатити «чай» золою (1-2 жмені) і залишити ще на тиждень. Перед застосуванням рідину розбавте водою в співвідношенні 1:10.

14-03-2020, 08:50 916