Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Город на дачі » Літо на вильоті - приступаємо до роботи
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Літо на вильоті - приступаємо до роботи

Отримати рано навесні урожай зелені в відкритому грунті - мрія будь-якого городника. Звичайно, найнадійніше - використовувати теплицю. Однак існує інший вихід - посадити деякі овочі восени і під зиму.

Багато городників при вирощуванні цибулі-сівка часто стикаються з типовою проблемою: куди «прилаштувати» цибулинки діаметром менше 1 см.Якщо зберігати цю дрібницю до весни - висохне і при посадці навесні дасть невисокий урожай цибулі-ріпки, тому ось уже кілька років поспіль висаджую їх під зиму.
 
Дрібний сівок висаджую в кінці вересня (до середини жовтня). В цьому випадку до настання холодної погоди він встигає вкоренитися і добре зимує. Цибулини висаджую на грядки заввишки 15-20 см. Між рядами залишаю 20-25 см, між цибулинами в рядку - 3-5 см, глибина посадки - 3 см (від поверхні грунту до вершини цибулини).
 
Гряди мульчую торфом, перегноєм шаром 2-3 см і прикриваю сухим листям. Взимку, коли приїжджаю на дачу, обов'язково йду до цибульних грядків, які обов'язково відзначаю з осені високими віхами, і нагортають на них сніг - додаткове утеплення посадок.
 
Навесні ковдрочку з напівперепрілого листя знімаю і відправляю його в листовий компост. З появою сходів цибулі рослини підгодовую азотними добривами (10 г на 1 кв. м), а в фазі 4-5 пір'їнок рослини там, де вони ростуть густо, проріджують на відстані 7-8 см.

13-03-2020, 09:18 119