Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Вродять на балконі огірки
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Вродять на балконі огірки

Що робити тим, у кого дачі немає або час не дозволяє поратися на городі? На допомогу в такій ситуації прийшли фахівці з селекції, які створили безліч сортів огірків, що прекрасно уживаються в домашніх умовах - на балконах і лоджіях.

До відмінних рис «балконних» сортів можна віднести:

-багато зав'язей у вузлах. Зав'язей більше, ніж в інших пучкових гібридах; зав'язі «активні», не «сохнуть». Зовні численні наливаються зеленці і зав'язі схожі на грона (кистьовий тип огірка!);

- короткі міжвузля;

- дрібний розмір листової пластинки;

- зеленці - пікульного або корнішонного розміру, довго не переростають. Форма зеленців правильна, без потовщень і перетяжок. У ряду балконних огірків зеленці тонкі і витягнуті ( «пальчикові зеленці»).

Компактний зовнішній вигляд таких рослин (короткі міжвузля, невеликі листя; при цьому основне стебло - довгий) дозволяє ефективно використовувати обмежений обсяг балкона або веранди. А численні дрібні зеленці дозволяють отримувати високий урожай відмінної якості тривалий час, навіть якщо збори плодів - нерегулярні. Таким чином, балконні огірки краще інших пристосовані для специфічних умов балкона або лоджії.

У балконних огірків існують свої особливості формування пучків. До моменту масового цвітіння в нижньому ярусі головного стебла спочатку може з'явитися тільки 2-3 зав'язі, а пізніше - додаткові зав'язі. В середньому і верхньому ярусах стебла жіночі квітки закладаються більшими пучками. У всіх вузлах (незалежно від їх місця розташування) в процесі росту і розвитку рослин в пучках з'являються все нові зав'язі.

Коли на рослині сформується велика кількість одночасно зростаючих зав'язей, їх ріст припиняється, зав'язі і невеликі зеленці довго не переростають.

Слід зазначити, що огірки для балконів з однаковим успіхом можна також обробляти в весняних теплицях (не обігрівається і обігріваються) і у відкритому грунті. Добре підходить для балконних огірків мобільна шпалера.

11-03-2020, 08:02 194