Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Город на дачі » Столовий буряк «Слов'янка» любить родючі грунти
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Столовий буряк «Слов'янка» любить родючі грунти

Пізньостиглий сорт «Слов'янка» з чудовим солодким і соковитим смаком придатний для повсюдного вирощування. Період від сходів до збирання врожаю 125-130 днів. Коренеплоди циліндричні, 6-9 см в діаметрі і довжиною 10-15 см, масою 280-450 г. Шкірка тонка, ніжна. М'якоть соковита, солодка, темно-червоного кольору, кільця виражені слабо. Коренеплоди занурені в грунт на 1 / 3-1 / 4 довжини. Сорт відрізняється гарною лежкістю при зимовому зберіганні і стійкістю до основних захворювань.

Посів: насінням в грунт в кінці квітня - початку травня (Т грунту 6-8 ° С), на глибину 2-4 см в рядки з міжряддями 25-30 см і відстанню між насінням 7-10 см. Висівати на незатенені ділянки. Буряк чуйний на внесення калійних добрив, золи. Віддає перевагу багатим, родючим грунтам з нейтральною реакцією. На важких грунтах  потрібно вирощувати на грядках. Кращі попередники - рання картопля, цибуля, огірок, гарбуз, кабачок. Можна виробляти і підзимовий посів - в кінці жовтня - початку листопада.

Догляд: розпушування міжрядь, прополка, проріджування сходів. Поливають буряк залежно від погодних умов, в період посухи 5-6 поливів, але не терпить перезволоження.

Уборка: проводять дещо раніше моркви через те, що коренеплоди буряка знаходяться вище рівня грунту і легко можуть підмерзнути при заморозках. Прибирати краще в суху погоду, підкопуючи коріння лопатою. Перед затарюванням обрізають бадилля, залишаючи черешки не більше 1 см, оглядають на відсутність ознак ураження хворобами і шкідниками. Особливих умов зберігання буряк не вимагає. Він відмінно лежить разом з іншими коренеплідними культурами і особливо з картоплею.

8-03-2020, 20:35 413