Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Вирощування женьшеню : опис,характеристика
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Вирощування женьшеню : опис,характеристика

Женьшень - легендарна, таємнича рослина, яку вважають панацеєю. У Китаї його з давніх-давен визнають першим серед рівних в ряду найважливіших лікарських культур.

По-перше, женьшень - не панацея, його можна використовувати при обмеженому колі показань.

По-друге, фахівці впевнені, що його найкраще приймати здоровим людям, щоб стати ще бадьорішим і веселішим. Женьшень, як всякий стимулятор, має багато протипоказань.

По-третє, практично 100% препаратів приготовлено з вирощеного в культурі женьшеню. Ця рослина з успіхом культивують у багатьох країнах, лідерами по виробництву вважаються Південна Корея, США і Австралія. У нас також є  фермерські господарств, де вирощують женьшень.

Культура ця - одна з найважчих, є безліч проблем, але якщо женьшень вирощений правильно, то він не менш корисний, ніж корінь, знайдений в лісі. Обробляти його важко, але в кінцевому рахунку вигідно, у нього дуже висока віддача. Виростити женьшень на дачі вдається багатьом любителям, але потрібно розуміти, що вам буде потрібно тривалий час.

Насіння вимагають тривалої стратифікації, посіявши їх восени, сходів ви дочекаєтеся лише через рік. Схожість невелика, в кращому випадку проросте чверть. Є хороший спосіб прискорити процес і гарантовано отримати посадковий матеріал - купити готову розсаду в господарстві.

Рослина дуже вимоглива, не росте на відкритому сонці. Його плантації обов'язково мають постійне притінення. Іноді його садять на обгородженій ділянці в лісі, і він зростає в умовах, близьких до природних. Інший спосіб - установка навісів з матеріалом, що захищає від сонячних променів.

Рослина примхлива, страждає від грибних хвороб, вимагає уважного догляду. Викопувати корінь можна на 5-6-й рік, коли в ньому накопичується максимум корисних речовин. Чай з женьшенем надає бадьорості, а вирощування цієї культури - дуже захоплюючий процес.

7-03-2020, 18:39 194