Кулінарний сайт "Кулінарне життя"-помічник і порадник для кулінарів,поварів,господинь

Кулінарний сайт » Дача,город » Ранні огірки? «Форсаж»!
КУЛІНАРНИЙ САЙТ   "КУЛІНАРНЕ ЖИТТЯ"

CHEF KULINAR


Ранні огірки? «Форсаж»!

Якщо постає питання про посадку в городі огірків, садівники зазвичай вибирають гібридні сорти, що володіють поліпшеними характеристиками. Саме такою культурою є огірок «Форсаж F1», виведений вітчизняними селекціонерами в 2004 р

Сорт «Форсаж» - партенокарпічний гібрид, виведений не так давно, але він вже встиг полюбитися городникам. Городники вибирають його за хороші показники зростання в різних кліматичних умовах, рясний урожай і невибагливість у догляді.

Гібридний огірок «Форсаж» адаптований до всіх кліматичних умов. Склад грунтів також не робить сильного впливу на цю культуру. Відноситься до ранньостиглих сортів і плодоносить через 1,5 місяці після посадки. Його вирощують не тільки в парниках і теплицях, але і в умовах відкритого грунту. Для формування зав'язей не потрібні комахи, тому як культура не вимагає запилення.

Кущ виростає до 2 м в довжину, здатний сформувати в одній зав'язі відразу кілька плодів. За типом цвітіння - відкритий, в переважній більшості жіночий. Сам плід циліндричної форми з рівномірно розкиданими по ньому пухирцями. Його забарвлення зелений, трохи затемнений догори. Середня довжина - 15 см, а вага плоду - 150 г.

Сорт може похвалитися високою врожайністю, що досягає 15 кг з квадратного метра у відкритому грунті, і до 17 кг в парниках.


7-03-2020, 07:57 730