Робота на дачі : порада,як зібрати хороший урожай на дачі, відпочити на природі

Дача » Дача,город » Салат «Смарагдовий гігант»: агротехніка
РОБОТА НА ДАЧІ

ROBOT IN THE COUNTRY


Салат «Смарагдовий гігант»: агротехніка

Листовий салат - це повноцінний дієтичний продукт. Колись його вважали прикрасою блюд, але коли в моду увійшло здорове харчування листя стали використовуватися в салатах, перших і других стравах. Овочева культура багата мінеральними елементами і вітамінами. Її хімічний склад сприяє зміцненню імунної системи, допомагає при лікуванні багатьох захворювань. Рослина використовують в косметології, дієтології, народній медицині.

Сорт салату «Смарагдовий гігант» відносно стійкий до сірої гнилі, бактеріозів, некротической плямистості. Розетка листя напівпрямостояча, висотою до 25 см, діаметром 30-40 см. Лист 15-20 см завдовжки, до 25 см шириною, зелений, округлий, пухирчастий, сільноволністий по краю. Консистенція тканини листя хрустка. Маса рослини 310-380 г. Урожайність 3,5-4,5 кг . Цінність сорту: висока врожайність, хрустка консистенція тканини листя, тривалий період господарської придатності, стійкість до стеблування, відмінні смакові якості.

Агротехніка:

Посів проводиться на початку травня насінням в грунт на глибину 1-1,5 см, відстань між рослинами після проріджування має становити 25-30 см. Салат вирощують як у відкритому, так і в захищеному грунті.

Догляд полягає в розпушуванні міжрядь, прополюванні, поливі і підгодівлі. Для підгодівлі протягом усього періоду вегетації використовуються комплексні мінеральні добрива, що забезпечують необхідне харчування зеленим культурам.

Збір врожаю: період від повних сходів до господарської придатності.

Салати відмінно поєднуються між собою і з усіма іншими овочами, птицею, м'ясом, рибою. Прекрасно підкреслить смак салату жменя горіхів, шматочки сиру або часточки апельсина. Салати з листя салату можна подавати без заправки - в свіжому вигляді, злегка приправивши сіллю і перцем, або полити їх оливковою олією, йогуртом або сметаною.

6-03-2020, 14:08 260